Liga okręgowa (1958)

DataNr kolejkiRywal (dom/wyjazd)WynikStrzelcy dla OKS
30.03.1958Kolejka 1 Hutnik Nowa Huta (w)0:3
06.04.1958Kolejka 2 Tarnovia Tarnów (d)1:2Twardowski (k)
13.04.1958Kolejka 3 Wisła Ib Kraków (w)0:0
20.04.1958Kolejka 4 Prokocim Kraków (d)1:2Zbigniew Stós 84
27.04.1958Kolejka 5 Unia Tarnów (w)0:4
01.05.1958Kolejka 6 Bocheński KS (w)3:0Kupiec
Zbigniew Stós
Stanisław Płachta
04.05.1958Kolejka 7 Dąbski Kraków (d)1:2Zbigniew Dulemba
11.05.1958Kolejka 8 Wanda Nowa Huta (d)1:4Stanisław Płachta
18.05.1958Kolejka 9 Metal Tarnów (w)0:3
25.05.1958Kolejka 10 Kabel Kraków (d)0:3
01.06.1958Kolejka 11 Dalin Myślenice (w)0:3
08.06.1958Kolejka 12 Tarnovia Tarnów (w)0:0
15.06.1958Kolejka 13 Bocheński KS (d)1:0Michał Mikuliński
22.06.1958Kolejka 14 Hutnik Nowa Huta (w)0:3
25.06.1958Kolejka 15 Wisła Ib Kraków (d)0:2
29.06.1958Kolejka 16 Prokocim Kraków (w)0:2
20.07.1958Kolejka 17 Unia Tarnów (d)1:2?
27.07.1958Kolejka 18 Dąbski Kraków (w)0:3
03.08.1958Kolejka 19 Wanda Nowa Huta (w)1:9Bronisław Kozub
10.08.1958Kolejka 20 Metal Tarnów (d)0:2
17.08.1958Kolejka 21 Kabel Kraków (w)1:4Józef Hachaj
24.08.1958Kolejka 22 Dalin Myślenice (d)2:2Olchawa 13
Jóżef Hachaj 82
źródło: Tempo / Przegląd Sportowy

Tabela

Poz.KlubM.Pkt.Br. +Br. –
1Unia Tarnów22374812
2Wisła Ib Kraków22336124
3Kabel Kraków22324422
4Tarnovia Tarnów22263927
5Hutnik Nowa Huta22253722
6Dąbski Kraków22234037
7Metal Tarnów22213428
8Wanda Nowa Huta22184044
9Prokocim Kraków22184337
10Dalin Myślenice22173838
11Okocimski KS Brzesko2271355
12Bocheński KS22722100
Mecze z drużynami rezerw nie były uwzględniane przy ustalaniu spadków i awansów
Awans do baraży o prawo gry w II lidze: Unia Tarnów
Spadek: Okocimski KS Brzesko, Bocheński KS
źródło: Przegląd Sportowy
P